IPTV hizmetimiz tamamen kota dostu ‘dur. Bu da çok daha az internet harcayarak pakedinizden yemeden kaliteli yayın izlemenize olanak sağlamaktadır. İnternet kota tüketimi herkes için önemlidir. Özellikle mobilden izleyen kullanıcılar için. Sizlere sunduğumuz geniş IPTV hizmetinde internet paketinize uygun her kanal yer almaktadır.

Kota tüketimi günümüzde her ne kadar mazii de kalmaya yüz tutsa da, bir çok kullanıcı için bazı zamanlar önemli bir problem oluşturmaktadır. Başta ortak internet alanı kullanılan yerlerde olmak üzere, mobil internetlerde bu durum can sıkıcı hale gelebiliyor. İnternet üzerinden verilen yayınları görüntü kalitesine göre izlemek demek buna göre kotanızdan internet aktarımı demektir. Ancak kota dostu paketimiz sayesinde dilediğiniz şekilde kaliteli izleyebilirsiniz. Sunduğumuz iPtv hizmeti çerçevesinde kanallar, 4K, HD ve Kota Dostu olarak sizlere gösterilmektedir. Bu durum özellikle derbi maçların olduğu günler can kurtarıcı bir hal almaktadır. Bu yüzden de tüm müşterilerimiz memnun bir şekilde kanalları ilzyebilmektedir.

IPTV Kotamdan Yer Mi? Ne Kadar Tüketir?

Sunduğumuz IPTV hizmeti herkese uygundur. Bizler sizlere en yüksek hızda internete göre de en düşük hıza göre de hizmet kalitesi sağlamaktayız. Bu konuda herhangi bir çekinceniz olmasına gerek duymadan izleyebilirsiniz. Deneme yayınımızı talep ederek de bu kaliteye şahit olabilirsiniz.

Sizlere Avrupa’nın en iyi iptv hizmetini sunmaktayız, bu konuda içiniz rahat olarak hizmetlerimizi satın alabilirsiniz. Bizlere mail yoluyla ya da whatsapp yoluyla istediğiniz an ulaşarak evinizde IPTV keyfinden yararlanabilirsiniz.

IPTV İçin Ne Kadar İnternet Hızı Gerekiyor?

Kota dostu IPTV hizmetimiz sayesinde dilediğiniz her yerden kesintisiz bir şekilde tüm kanalları izleyebilirsiniz. Genel olarak müşterilerimiz internet hızlarını sormaktadır. Sistemimiz tüm internet hızlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Paket içerisinde kanallardan dilediğiniz hıza göre seçim yapabilirsiniz. Genelde ;

  • Kota Dostu Yayınlar : 4 mbps ve üstü
  • HD Yayınlar : 8 mbps ve üstü
  • UHD Yayınlar : 16 mbps ve üstü

şeklinde evlerinize girmektedir. İnternet hızıyla birlikte cihaz donanınımlarının da önemlerini unutmamak gerek.

× Whatsapp ile Bize Ulaşabilirsiniz!